קייטרינג בדרום

קייטרינג (מאנגלית: catering) פירושו שירותי הסעדה הניתנים ע"י חברה המתמחה בכך, אשר מביאה את האוכל ממטבחיה אל מקום האירוע – יהא מקומו אשר יהא. בעשורים האחרונים הפך הקייטרינג לאומנות שעניינה לא רק את בחוש הטעם של הסועדים, ומטרת הקייטרניג איננה רק הסעדה אלא למעשה להעניק לאורחים חוויה קולינרית ייחודית, המערבת את כל החושים.

בישראל קיימים עשרות ואולי מאות עסקים לקייטרינג, והם נחלקים כמובן לגדלים שונים, סגנונות, אזורים גיאוגרפיים ורמת הייחוד שהם מציעים. בקרב אוכלוסיה יהודית בארץ ובעולם קיים כמובן גם נושא הכשרות, המייחד את המטבח היהודי בכללותו.

מעבר לנושא הכשרות, ישנם הבדלים גדולים בסגנונות הבישול של עסקי הקייטרינג, הנחלקים לפי מוצא: יש קייטרינג בסגנון אשכנזי לעומת מזרחי, והמטבח המזרחי כשלעצמו נחלק לסוגים רבים של מאכלים.

קייטרינג בדרום

בכל אזור גיאוגרפי בישראל פועלים שירותי קייטרינג לרוב, וכך גם בדרום הארץ. שירותי קייטרינג כשר בדרום מכסים את כל אזור הדרום לרבות קייטרינג בבאר שבע, קייטרינג באשדוד, ועוד.

אחד מעסקי הקייטרינג הבולטים והמיוחדים באזור הדרום הוא "קייטרינג מרקש", שלמרות שמו ה״מסגיר״, אינו מוגבל רק למטבח המרוקאי, והוא מציע מגוון מאכלים. קייטרינג מרקש הינו כשר למהדרין ומתאים לכל סוגי האוכלוסיה בדרום ולכל סוגי האירועים שבהם נדרשת הסעדת האורחים, כגון חתונות, בריתות, בר/בת מצווה, ארועים משפחתיים, וכיו״ב.

ישנם מקומות בדרום, שמציעים רק את המקום לקיום הארוע, אך לא מספקים שירותי קייטרינג. ישנם גם מקומות ציבוריים כגון פארקים למיניהם, שבהם ניתן לקיים ארוע תחת כיפת השמיים, או בטבע. ניתן להזמין קייטרינג לכל אותם מקומות.

שירותי קייטרינג בדרום מתחרים ביניהם לא רק על התפריט ומבחר המנות, אלא כמובן גם על המחיר. מחירי קייטרינג נקבעים לפי מחיר למנה, כאשר ״מנה״ נקבעת לפי גיוון התפריט, כגון מספר המנות הראשונות, המנות העיקריות, והקינוחים.

כדי להיות ראשון בתחום הקייטרינג, לא די להיות תחרותי בטעמים ובמחירים. כיום, יותר מאי פעם, יש מודעוּת וחשיבות גם לצורה ולאופן שבו מוגשות המנות, ולהוביל בתחום זה פירושו להגיש את האוכל כמעשה אומנות. וככל שהקייטרינג יגע וישפיע על  כל החושים – כך יצליח להתבלט בענף.

קייטרינג כשר

קייטרינג
קייטרינג גלאט כשר
קייטרינג בצפון
קייטרינג כשר בצפון
קייטרינג כשר במרכז
קייטרינג בדרום
קייטרינג כשר בירושלים

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לחינה
קייטרינג לברית
קייטרינג לשבת חתן
קייטרינג לחתונה
קייטרינג לאזכרה
קייטרינג לעסקים

קייטרינג מרקש

קייטרינג כשר
קייטרינג בשרי

050-444-0827
info@catering-marakesh.co.il